
B59840C0120A070
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
B59840C0120A070 — електронний компонент виробника TDK, категорія Thermistors. Корпус: Radial, Disc. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B59840C0120A070.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 101.16 до 188.28 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Disc |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 230 V |
| Continuous Drain Current: | 840 A |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 60°C |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Ceramic |
| Current - Max: | 4.1 A |
| Voltage - Max: | 265V |
| Package / Case: | Radial, Disc |
| Size / Dimension: | 0.689" Dia x 0.197" T (17.50mm x 5.00mm) |
| Current - Trip (It): | 660 mA |
| Resistance - 25°C (Typ): | 6 Ohms |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 330 mA |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B59840C0120A070 | 1062 | від 101.16 грн 1+: 101.16 грн10+: 93.44 грн12+: 84.3 грн32+: 79.39 грн200+: 76.58 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| B59840C0120A070 | 823 | від 156.66 грн 1+: 156.66 грн10+: 143.32 грн25+: 128.56 грн50+: 112.41 грн100+: 105.38 грн250+: 99.06 грн500+: 89.92 грн1000+: 83.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B59840C0120A070 | 849 | від 188.28 грн 1+: 188.28 грн5+: 156.1 грн10+: 144.02 грн50+: 119.47 грн100+: 110.21 грн250+: 99.02 грн500+: 91.27 грн1000+: 84.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Thermistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
