Зображення корпусу уточнюється
B82804A0474A125
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
B82804A0474A125 — електронний компонент виробника TDK, категорія Transformers. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B82804A0474A125.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 238.13 до 238.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.264" L x 0.240" W (6.70mm x 6.10mm) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Inductance: | 473µH |
| ET (Volt-Time): | 30.6VµS |
| Transformer Type: | Gate Drive |
| Standard Pack Qty: | 850 |
| Height - Seated (Max): | 0.213" (5.40mm) |
| Turns Ratio - Primary:Secondary: | 2.5:1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B82804A0474A125 | 3696 | від 238.13 грн 1+: 238.13 грн10+: 215.58 грн25+: 206.97 грн50+: 200.64 грн100+: 194.48 грн250+: 186.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| B82804A0474A125 | 1012 | від 238.83 грн 1+: 238.83 грн10+: 215.65 грн25+: 204.41 грн50+: 198.79 грн100+: 191.77 грн250+: 186.85 грн500+: 158.75 грн850+: 153.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Transformers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
