Зображення корпусу уточнюється
MOV-07D361K
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
MOV-07D361K — електронний компонент виробника Bourns, категорія Varistors. Корпус: Disc 7mm. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MOV-07D361K.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 8.84 до 32.24 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Bourns |
|---|---|
| Корпус: | Disc 7mm |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 360 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Energy: | 25J |
| Current - Surge: | 1.2 kA |
| Maximum AC Volts: | 230 V |
| Maximum DC Volts: | 300 V |
| Number of Circuits: | 1 |
| Varistor Voltage (Max): | 396 V |
| Varistor Voltage (Min): | 324 V |
| Varistor Voltage (Typ): | 360 V |
| Capacitance @ Frequency: | 168 pF @ 1 kHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MOV-07D361K | 200 шт. | від 8.84 грн 1+: 8.84 грн10+: 7.29 грн100+: 6.63 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MOV-07D361K | 5993 | від 10.49 грн 1+: 10.49 грн10+: 6.02 грн100+: 5.11 грн250+: 4.69 грн500+: 4.41 грн2000+: 3.92 грн10000+: 3.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MOV-07D361K | 3937 | від 10.49 грн 1+: 10.49 грн10+: 6.85 грн25+: 5.99 грн100+: 5.07 грн250+: 4.63 грн500+: 4.36 грн2000+: 3.96 грн4000+: 3.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MOV-07D361KK | 2000 | від 10.49 грн 1+: 10.49 грн10+: 6.85 грн25+: 5.99 грн100+: 5.07 грн250+: 4.63 грн500+: 4.36 грн2000+: 3.96 грн4000+: 3.81 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MOV-07D361KTR | 1002 | від 11.19 грн 1+: 11.19 грн10+: 7.69 грн25+: 6.74 грн100+: 5.72 грн250+: 5.23 грн500+: 4.93 грн1000+: 4.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MOV-07D361KKTR | 2328 | від 32.24 грн 1+: 32.24 грн10+: 22.17 грн100+: 12.59 грн250+: 10.42 грн500+: 8.39 грн1000+: 7.34 грн2000+: 5.81 грн4000+: 4.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Varistors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
