Програмне забезпечення для мікроконтролерів STM32Cube тепер на GitHub

STMicroelectronics публікує вбудоване програмне забезпечення STM32Cube на хмарному сервісі GitHub, в результаті чого відкриває свою програму платформу для спільних розробок, а також для забезпечення більш швидкого розповсюдження оновлень.

Опублікування всіх оригінальних кодів STM32Cube за допомогою GitHub дозволить користувачам більш ніж 1000 варіантів мікроконтролерів STM32 Arm Cortex-M та різнорідних мікропроцесорів Cortex-M/-A зберігати, керувати, відстежувати та контролювати їх код.

Такі функції GitHub, як запити Pull, сприяють спільним розробкам і дозволять спільноті розробників пропонувати альтернативні рішення і нові функції, використовуючи переваги структур обробки змін GitHub. Крім того, GitHub Issues — привілейований канал зв'язку між розробниками — дозволяє користувачам повідомляти про проблеми, обмінюватися рішеннями і вносити виправлення.

Перехід на GitHub забезпечує розробникам можливість отримувати всі оновлення програмного забезпечення, як тільки вони публікуються, швидше, ніж традиційні засоби оновлення пакетів MCU.

Всі поточні пакети MCU STM32Cube вже підключені до мережі, а також код рівня апаратної абстракції (HAL) і незалежні від MCU драйвери CMSIS. Інші компоненти програмно-апаратних засобів STM32Cube будуть додані в найближчі місяці.

Все вбудоване програмне забезпечення STM32Cube на GitHub доступне безкоштовно

0
21:05
1923
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...