
ADSP-2185NBSTZ-320
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
ADSP-2185NBSTZ-320 — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Amplifier ICs. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADSP-2185NBSTZ-320.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 2756.74 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Type: | Fixed Point |
| Interface: | Host Interface, Serial Port |
| Clock Rate: | 80MHz |
| On-Chip RAM: | 80kB |
| Voltage - I/O: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Package / Case: | 100-LQFP |
| Voltage - Core: | 1.90V |
| Non-Volatile Memory: | External |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ADSP-2185NBSTZ-320 | 10 | від 2756.74 грн 1+: 2756.74 грн10+: 2311.18 грн25+: 2179.72 грн100+: 2027.13 грн250+: 1952.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Amplifier ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
