
OPA1632D
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
OPA1632D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Amplifier ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників OPA1632D.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 165 до 354.8 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 75 |
| Slew Rate: | 50V/µs |
| Output Type: | Differential |
| -3db Bandwidth: | 180 MHz |
| Amplifier Type: | Audio |
| Current - Supply: | 14mA |
| Number of Circuits: | 1 |
| Current - Input Bias: | 2 µA |
| Voltage - Input Offset: | 500 µV |
| Current - Output / Channel: | 85 mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| OPA1632D | 641 шт. | від 165 грн 1+: 165 грн10+: 148.5 грн100+: 134.3 грн | Радіомаг | Купити |
| OPA1632DGNR | 8 шт. | від 212.9 грн 1+: 212.9 грн | Filur | Купити |
| OPA1632DGNR | Є в наявності | від 220.6 грн 1+: 220.6 грн2+: 207.36 грн4+: 198.54 грн | IMRAD | Купити |
| OPA1632DR | 8 шт. | від 354.8 грн 1+: 354.8 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| OPA1632DR | 793 | від 227.62 грн 1+: 227.62 грн5+: 194.6 грн8+: 132.78 грн21+: 125.05 грн1000+: 123.65 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| OPA1632DR | 20799 | від 247.29 грн 1+: 247.29 грн10+: 185.96 грн25+: 170.63 грн100+: 153.74 грн250+: 145.69 грн500+: 144.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| OPA1632DR | 3941 | від 247.29 грн 1+: 247.29 грн10+: 186.17 грн25+: 170.72 грн100+: 153.85 грн250+: 145.42 грн500+: 143.32 грн1000+: 136.99 грн2500+: 132.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1632D | 163 | від 277.5 грн 1+: 277.5 грн5+: 223.41 грн12+: 211.46 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| OPA1632D | 2 | від 315.44 грн 1+: 315.44 грн10+: 237.46 грн25+: 218.49 грн75+: 196.71 грн300+: 186.17 грн525+: 184.77 грн1050+: 173.53 грн2550+: 170.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| OPA1632D | 364 | від 351.27 грн 1+: 351.27 грн10+: 267.24 грн75+: 227.27 грн150+: 217.99 грн300+: 210.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Amplifier ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
