
TDA2822D
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TDA2822D — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Amplifier ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TDA2822D.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 3 до 141.91 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 15V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Class AB |
| Rds(on): | 32 Ω |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 1W x 1 @ 32Ohm; 380mW x 2 @ 8Ohm |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TDA2822D | Є в наявності | від 3 грн 1+: 3 грн | 3V3 | Купити |
| TDA2822D013TR | 5 шт. | від 29.04 грн 1+: 29.04 грн10+: 27.1 грн100+: 25.17 грн | Віаком | Купити |
| TDA2822D | 16 | від 34.81 грн 1+: 34.81 грн | vdmais | Купити |
| TDA2822D | 77 шт. | від 55.7 грн 1+: 55.7 грн | Filur | Купити |
| TDA2822D | 1 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TDA2822D013TR | 3683 | від 120.13 грн 1+: 120.13 грн10+: 87.96 грн25+: 79.95 грн100+: 71.12 грн250+: 66.91 грн500+: 64.37 грн1000+: 64.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TDA2822D013TR | 1372 | від 120.13 грн 1+: 120.13 грн10+: 88.52 грн25+: 80.09 грн100+: 71.66 грн250+: 67.02 грн500+: 64.49 грн1000+: 64 грн2500+: 60 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TDA2822D | 285 | від 131.37 грн 1+: 131.37 грн5+: 111 грн10+: 101.16 грн25+: 96.25 грн27+: 95.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TDA2822D | 14011 | від 141.91 грн 1+: 141.91 грн10+: 105.38 грн25+: 95.54 грн100+: 79.39 грн250+: 75.87 грн500+: 73.77 грн1000+: 71.66 грн2000+: 68.22 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TDA2822D | 1921 | від 141.91 грн 1+: 141.91 грн10+: 104.75 грн25+: 95.4 грн100+: 85.14 грн300+: 79.41 грн500+: 77.29 грн1000+: 74.85 грн2500+: 72.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Amplifier ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
