
06031C103M4Z2A
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
06031C103M4Z2A — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 06031C103M4Z2A.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 7.03 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Features: | Soft Termination |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 10000 pF |
| Applications: | Automotive, Boardflex Sensitive |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 06031C103M4Z2A | 26943 | від 7.03 грн 1+: 7.03 грн10+: 3.09 грн50+: 2.12 грн100+: 1.83 грн500+: 1.32 грн1000+: 1.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
