
08051C105K4Z2A
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
08051C105K4Z2A — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 08051C105K4Z2A.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 3.47 до 44.3 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Features: | Soft Termination |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 1 µF |
| Applications: | Automotive, Boardflex Sensitive |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 08051C105K4Z2A | 3900 | від 3.47 грн 1+: 3.47 грн | vdmais | Купити |
| 08051C105K4Z2A | 295 шт. | від 44.3 грн 1+: 44.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 08051C105K4Z2A | 12770 | від 20.31 грн 1+: 20.31 грн10+: 9.59 грн100+: 5.61 грн246+: 3.89 грн676+: 3.67 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 08051C105K4Z2A | 36244 | від 27.33 грн 1+: 27.33 грн10+: 16.4 грн50+: 12.11 грн100+: 10.78 грн500+: 8.56 грн1000+: 7.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 08051C105K4Z2A | 489 | від 27.33 грн 1+: 27.33 грн10+: 12.12 грн100+: 10.79 грн500+: 8.62 грн1000+: 7.92 грн2000+: 7.15 грн4000+: 6.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
