
105MKP275K
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
105MKP275K — електронний компонент виробника Knowles / Illinois Capacitor, категорія Capacitors. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 105MKP275K.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 92.8 до 148.34 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Knowles / Illinois Capacitor |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 310 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 1 µF |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Voltage Rating - AC: | 310V |
| Height - Seated (Max): | 0.681" (17.30mm) |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 105MKP275KG4 | 2322 | від 92.8 грн 1+: 92.8 грн10+: 60.81 грн50+: 48.1 грн200+: 40.95 грн600+: 36.97 грн1000+: 35.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 105MKP275KG | 23823 | від 112.49 грн 1+: 112.49 грн10+: 74.73 грн50+: 59.69 грн100+: 55.03 грн500+: 47.16 грн1000+: 44.72 грн2500+: 42.15 грн5000+: 40.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 105MKP275KG | 1996 | від 112.49 грн 1+: 112.49 грн10+: 75.22 грн50+: 59.69 грн100+: 54.63 грн500+: 47.17 грн1000+: 44.71 грн2000+: 43.24 грн5000+: 40.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 105MKP275K | 608 | від 147.64 грн 1+: 147.64 грн10+: 99.76 грн50+: 80.81 грн100+: 74.95 грн500+: 65.04 грн1000+: 61.98 грн2500+: 58.74 грн5000+: 56.79 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 105MKP275K | 2 | від 148.34 грн 1+: 148.34 грн10+: 99.83 грн50+: 80.85 грн100+: 74.52 грн500+: 65.1 грн1000+: 62.01 грн2000+: 58.7 грн5000+: 56.66 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
