Зображення корпусу уточнюється
293D106X9010C2TE3
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
293D106X9010C2TE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sprague, категорія Capacitors. Корпус: 2312 (6032 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 293D106X9010C2TE3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 37.23 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay / Sprague |
|---|---|
| Корпус: | 2312 (6032 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 10 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 1.8 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 10 µF |
| Package / Case: | 2312 (6032 Metric) |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.79mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.8Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 293D106X9010C2TE3 | 10525 | від 37.23 грн 1+: 37.23 грн10+: 20.65 грн100+: 18.62 грн500+: 14.47 грн1000+: 13.35 грн2500+: 12.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 293D106X9010C2TE3 | 3003 | від 37.23 грн 1+: 37.23 грн10+: 22.9 грн50+: 17.21 грн100+: 15.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
