Зображення корпусу уточнюється
293D107X96R3D2TE3
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
293D107X96R3D2TE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sprague, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 293D107X96R3D2TE3.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 13.72 до 77.27 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Vishay / Sprague |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 700 mOhm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 100 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 700mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 293D107X96R3D2TE3 | 3 шт. | від 13.72 грн 1+: 13.72 грн | SEA | Купити |
| 293D107X96R3D2TE3 | 352 шт. | від 28.29 грн 100+: 28.29 грн1000+: 26.52 грн5000+: 24.75 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 293D107X96R3D2TE3 | 1828 | від 54.79 грн 1+: 54.79 грн62+: 15.73 грн170+: 14.82 грн1500+: 14.75 грн2500+: 14.26 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 293D107X96R3D2TE3 | 6613 | від 68.84 грн 1+: 68.84 грн10+: 38.91 грн100+: 32.17 грн500+: 22.97 грн25000+: 21.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 293D107X96R3D2TE3 | 1360 | від 77.27 грн 1+: 77.27 грн10+: 49.73 грн50+: 38.89 грн100+: 35.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
