
293D156X96R3A2TE3
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
293D156X96R3A2TE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sprague, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 293D156X96R3A2TE3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 35.82 до 35.89 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay / Sprague |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 2.9 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 15 µF |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.9Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 293D156X96R3A2TE3 | 1028 | від 35.82 грн 1+: 35.82 грн10+: 21.92 грн50+: 16.41 грн100+: 14.72 грн500+: 11.86 грн1000+: 10.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 293D156X96R3A2TE3 | 1950 | від 35.89 грн 1+: 35.89 грн10+: 16.44 грн100+: 14.82 грн500+: 11.87 грн1000+: 11.03 грн2000+: 10.33 грн4000+: 9.34 грн10000+: 8.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
