Зображення корпусу уточнюється
293D226X9010C2TE3
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
293D226X9010C2TE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sprague, категорія Capacitors. Корпус: 2312 (6032 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 293D226X9010C2TE3.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 7.39 до 40.72 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Vishay / Sprague |
|---|---|
| Корпус: | 2312 (6032 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 10 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 1.5 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 22 µF |
| Package / Case: | 2312 (6032 Metric) |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.79mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.5Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| 293D226X9010C2TE3 | 374 | від 7.39 грн 1+: 7.39 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 293D226X9010C2TE3 | 1149 | від 34.82 грн 1+: 34.82 грн10+: 16.64 грн50+: 13.76 грн100+: 12.64 грн110+: 8.7 грн303+: 8.28 грн2500+: 8.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 293D226X9010C2TE3 | 1266 | від 40.72 грн 1+: 40.72 грн10+: 18.88 грн100+: 16.99 грн500+: 13.83 грн1000+: 13.06 грн2500+: 12.5 грн5000+: 12.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| 293D226X9010C2TE3 | 1245 | від 40.72 грн 1+: 40.72 грн10+: 25.06 грн50+: 18.88 грн100+: 16.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
