Зображення корпусу уточнюється
293D475X9035D2TE3
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
293D475X9035D2TE3 — електронний компонент виробника Vishay / Sprague, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників 293D475X9035D2TE3.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 35.74 до 70.07 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Vishay / Sprague |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 35 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 1.3 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 4.7 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 35 V |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.3Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| 293D475X9035D2TE3 | 7 | від 35.74 грн 1+: 35.74 грн10+: 23.54 грн50+: 20.39 грн61+: 15.91 грн166+: 15 грн1000+: 14.93 грн1500+: 14.64 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| 293D475X9035D2TE3 | 435 | від 70.07 грн 1+: 70.07 грн10+: 45.06 грн50+: 35.02 грн100+: 31.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| 293D475X9035D2TE3 | 205 | від 70.07 грн 1+: 70.07 грн10+: 37 грн100+: 31.95 грн500+: 26.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
