
B32522C1475K000
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
B32522C1475K000 — електронний компонент виробника TDK, категорія Capacitors. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B32522C1475K000.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 163.97 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 63 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 4.7 µF |
| Termination: | PC Pins |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) |
| Dielectric Material: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Voltage Rating - DC: | 100V |
| Height - Seated (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B32522C1475K | 7119 | від 163.97 грн 1+: 163.97 грн10+: 112.11 грн50+: 93.19 грн100+: 86.19 грн500+: 74.28 грн1000+: 71.47 грн2000+: 68.04 грн5000+: 65.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| B32522C1475K000 | 4807 | від 163.97 грн 1+: 163.97 грн10+: 112.32 грн50+: 91.88 грн100+: 85.56 грн500+: 74.88 грн1000+: 71.57 грн2500+: 68.08 грн5000+: 65.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
