
B32652A1153J000
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
B32652A1153J000 — електронний компонент виробника TDK, категорія Capacitors. Корпус: Radial. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B32652A1153J000.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 73.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 500 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Tolerance: | ±5% |
| Capacitance: | 0.015 µF |
| Termination: | PC Pins |
| Package / Case: | Radial |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Voltage Rating - AC: | 500V |
| Voltage Rating - DC: | 1600V (1.6kV) |
| Height - Seated (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B32652A1153J000 | 1600 | від 73.77 грн 1+: 73.77 грн10+: 47.49 грн50+: 37.22 грн100+: 34.04 грн500+: 28.67 грн1000+: 27.01 грн2500+: 25.26 грн5000+: 24.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| B32652A1153J | 18 | від 73.77 грн 1+: 73.77 грн10+: 37.23 грн100+: 34.07 грн500+: 28.66 грн1000+: 26.98 грн2500+: 25.22 грн10000+: 23.39 грн25000+: 23.11 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
