
B41252A6278M000
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
B41252A6278M000 — електронний компонент виробника TDK, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can - Snap-In. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B41252A6278M000.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 197.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can - Snap-In |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 2700 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Polarization: | Polar |
| Package / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Size / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 1.94 A @ 120 Hz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B41252A6278M | 317 | від 197.41 грн 1+: 197.41 грн10+: 131.58 грн50+: 104.24 грн160+: 90.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
