
B41458B9479M
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
B41458B9479M — електронний компонент виробника TDK, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can - Screw Terminals. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B41458B9479M.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 8388.95 до 8390.35 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 16 |
| Rds(on): | 5 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 47000 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Polarization: | Polar |
| Voltage - Rated: | 100 V |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 24 A @ 100 Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5mOhm @ 100Hz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
