
B43509B5337M000
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
B43509B5337M000 — електронний компонент виробника TDK, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can - Snap-In. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників B43509B5337M000.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 845.03 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TDK |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can - Snap-In |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 450 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Rds(on): | 310 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 330 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Polarization: | Polar |
| Voltage - Rated: | 450 V |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 1.62 A @ 100 Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 310mOhm @ 100Hz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| B43509B5337M000 | 326 | від 845.03 грн 1+: 845.03 грн10+: 613.37 грн60+: 509.34 грн120+: 480.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
