Зображення корпусу уточнюється
C4AQQBW5300A3MJ
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
C4AQQBW5300A3MJ — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: Radial - 4 Leads. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників C4AQQBW5300A3MJ.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 658.86 до 709.92 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | Radial - 4 Leads |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 1100 V |
| Continuous Drain Current: | 324 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 27 |
| Tolerance: | ±5% |
| Capacitance: | 30 µF |
| Package / Case: | Radial - 4 Leads |
| Size / Dimension: | 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Voltage Rating - DC: | 1100V (1.1kV) |
| Height - Seated (Max): | 1.783" (45.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5.2 mOhms |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| C4AQQBW5300A3MJ | 25 | від 658.86 грн 1+: 658.86 грн2+: 560.24 грн5+: 528.77 грн20+: 521.07 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| C4AQQBW5300A3MJ | 475 | від 709.92 грн 1+: 709.92 грн27+: 493.1 грн54+: 467.96 грн108+: 447.26 грн513+: 413.09 грн1026+: 402.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| C4AQQBW5300A3MJ | 148 | від 709.92 грн 1+: 709.92 грн10+: 493.1 грн54+: 467.92 грн108+: 447.63 грн513+: 412.66 грн1026+: 409.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
