
CL21B104KBCNNNC
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
CL21B104KBCNNNC — електронний компонент виробника Samsung Electro-Mechanics, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CL21B104KBCNNNC.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 0.27 до 6.99 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | Samsung Electro-Mechanics |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 0.1 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CL21B104KBCNNNC | 458822 | від 0.27 грн 1+: 0.27 грн | vdmais | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 7530 шт. | від 0.32 грн 100+: 0.32 грн1000+: 0.3 грн5000+: 0.28 грн | Віаком | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 26026 | від 0.36 грн 1+: 0.36 грн | vdmais | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 79598 | від 0.52 грн 1+: 0.52 грн | Eurocom Components | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 3436 шт. | від 0.59 грн 100+: 0.59 грн1000+: 0.39 грн4000+: 0.33 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 10163 | від 0.97 грн 1+: 0.97 грн10+: 1 грн100+: 0.97 грн1000+: 0.93 грн | Liven | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CL21B104KBCNNNC | 1131100 | від 1 грн 100+: 1 грн500+: 0.47 грн1000+: 0.39 грн3580+: 0.27 грн9842+: 0.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 6792333 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 2.66 грн50+: 1.78 грн100+: 1.52 грн500+: 1.09 грн1000+: 0.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CL21B104KBCNNNC | 1714871 | від 6.99 грн 1+: 6.99 грн10+: 1.82 грн100+: 1.54 грн500+: 1.12 грн1000+: 0.98 грн2000+: 0.84 грн4000+: 0.63 грн8000+: 0.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
