
CL31B225KCHSNNE
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
CL31B225KCHSNNE — електронний компонент виробника Samsung Electro-Mechanics, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CL31B225KCHSNNE.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 2.55 до 44.2 грн
Є в Україні
9
| Виробник: | Samsung Electro-Mechanics |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 2.2 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CL31B225KCHSNNE | 10 | від 2.55 грн 1+: 2.55 грн | Eurocom Components | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | Є в наявності | від 4.37 грн 1+: 4.37 грн10+: 4.16 грн100+: 4 грн | IMRAD | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 8 шт. | від 4.67 грн 100+: 4.67 грн1000+: 4.38 грн5000+: 4.09 грн | Віаком | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 6970 | від 4.88 грн 1+: 4.88 грн | vdmais | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 255 | від 5.27 грн 1+: 5.27 грн | vdmais | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 2240 | від 7.75 грн 1+: 7.75 грн | vdmais | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 5 | від 11.17 грн 1+: 11.17 грн | vdmais | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 10 | від 42.68 грн 1+: 42.68 грн | Eurocom Components | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 3 шт. | від 44.2 грн 1+: 44.2 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CL31B225KCHSNNE | 383974 | від 32.94 грн 1+: 32.94 грн10+: 19.76 грн50+: 14.72 грн100+: 13.16 грн500+: 10.53 грн1000+: 9.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CL31B225KCHSNNE | 353841 | від 32.94 грн 1+: 32.94 грн10+: 14.79 грн100+: 13.18 грн500+: 10.58 грн1000+: 9.81 грн2000+: 8.83 грн4000+: 7.92 грн10000+: 7.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
