Зображення корпусу уточнюється
ECASD40J107M015K00
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
ECASD40J107M015K00 — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ECASD40J107M015K00.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 88.58 до 113.09 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Type: | Polymer |
| Rds(on): | 15 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 100 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ripple Current @ High Frequency: | 2 A @ 100 kHz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ECASD40J107M015K00 | 3397 | від 88.58 грн 1+: 88.58 грн10+: 55.56 грн41+: 23.67 грн112+: 22.34 грн9000+: 22.2 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| ECASD40J107M015K00 | 2380 | від 108.18 грн 1+: 108.18 грн10+: 53.1 грн100+: 47.48 грн500+: 40.46 грн1000+: 38.14 грн3000+: 34.56 грн6000+: 33.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ECASD40J107M015K00 | 24864 | від 113.09 грн 1+: 113.09 грн10+: 73.33 грн50+: 56.67 грн100+: 51.4 грн500+: 42.32 грн1000+: 39.46 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
