
GRM033R71E101KA01D
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
GRM033R71E101KA01D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0201. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM033R71E101KA01D.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 7.03 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0201 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 100 pF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM033R71E101KA01D | 6 | від 7.03 грн 1+: 7.03 грн10+: 0.91 грн50+: 0.59 грн100+: 0.49 грн500+: 0.33 грн1000+: 0.29 грн2500+: 0.24 грн5000+: 0.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
