
GRM155R61C333KA01D
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
GRM155R61C333KA01D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0402. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM155R61C333KA01D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 7.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0402 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 16 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 10000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 0.033 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Voltage - Rated: | 16V |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Temperature Coefficient: | X5R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM155R61C333KA01D | 210439 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 2.67 грн50+: 1.78 грн100+: 1.52 грн500+: 1.09 грн1000+: 0.96 грн2500+: 0.82 грн5000+: 0.74 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GRM155R61C333KA01D | 17951 | від 7.02 грн 1+: 7.02 грн10+: 1.83 грн100+: 1.33 грн500+: 0.98 грн1000+: 0.7 грн2500+: 0.63 грн10000+: 0.35 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
