
GRM1885C1H150GA01D
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
GRM1885C1H150GA01D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM1885C1H150GA01D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 10.53 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Tolerance: | ±2% |
| Capacitance: | 15 pF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM1885C1H150GA01D | 23902 | від 10.53 грн 1+: 10.53 грн10+: 5.76 грн50+: 4.04 грн100+: 3.52 грн500+: 2.63 грн1000+: 2.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GRM1885C1H150GA01D | 616 | від 10.53 грн 1+: 10.53 грн10+: 4.07 грн100+: 3.58 грн500+: 2.67 грн1000+: 2.39 грн4000+: 1.68 грн8000+: 1.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
