
GRM1885C2A561JA01D
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
GRM1885C2A561JA01D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM1885C2A561JA01D.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 4.4 до 11.94 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Tolerance: | ±5% |
| Capacitance: | 560 pF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Voltage - Rated: | 100V |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| GRM1885C2A561JA01D | 3100 шт. | від 4.4 грн 1+: 4.4 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM1885C2A561JA01D | 46478 | від 11.94 грн 1+: 11.94 грн10+: 6.95 грн50+: 4.89 грн100+: 4.26 грн500+: 3.22 грн1000+: 2.9 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GRM1885C2A561JA01D | 20883 | від 11.94 грн 1+: 11.94 грн10+: 4.92 грн100+: 4.21 грн500+: 3.3 грн1000+: 2.95 грн4000+: 2.18 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
