
GRM188R72E222KW07D
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
GRM188R72E222KW07D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0603. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM188R72E222KW07D.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 45.46 до 48.96 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0603 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 250 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 2200 pF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Voltage - Rated: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM188R72E222KW07D | 3214 | від 45.46 грн 1+: 45.46 грн10+: 23.29 грн100+: 21.05 грн500+: 17.28 грн1000+: 16.09 грн2000+: 15.88 грн4000+: 13.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GRM188R72E222KW07D | 3552 | від 48.96 грн 1+: 48.96 грн10+: 30.57 грн50+: 23.29 грн100+: 21.04 грн500+: 17.25 грн1000+: 16.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
