
GRM219R71E224KA01D
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
GRM219R71E224KA01D — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM219R71E224KA01D.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 17.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 0.22 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM219R71E224KA01D | 84170 | від 17.55 грн 1+: 17.55 грн10+: 10.18 грн50+: 7.33 грн100+: 6.45 грн500+: 4.98 грн1000+: 4.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
