
GRM21BR71H224KA01L
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
GRM21BR71H224KA01L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM21BR71H224KA01L.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 20.92 до 23.18 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 0.22 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM21BR71H224KA01L | 2142 | від 20.92 грн 1+: 20.92 грн10+: 11.57 грн100+: 8.06 грн311+: 3.1 грн854+: 2.93 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GRM21BR71H224KA01L | 77743 | від 23.18 грн 1+: 23.18 грн10+: 13.84 грн50+: 10.12 грн100+: 8.97 грн500+: 7.04 грн1000+: 6.45 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GRM21BR71H224KA01L | 55521 | від 23.18 грн 1+: 23.18 грн10+: 10.12 грн100+: 8.99 грн500+: 7.09 грн1000+: 6.46 грн3000+: 5.41 грн6000+: 4.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
