
GRM31C5C1H104JA01L
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
GRM31C5C1H104JA01L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM31C5C1H104JA01L.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 4.88 до 34.97 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Tolerance: | ±5% |
| Capacitance: | 0.1 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| GRM31C5C1H104JA01L | Є в наявності | від 4.88 грн 1+: 4.88 грн10+: 4.38 грн100+: 4.08 грн500+: 3.83 грн | IMRAD | Купити |
| GRM31C5C1H104JA01L | 1139 | від 5.93 грн 1+: 5.93 грн | vdmais | Купити |
| GRM31C5C1H104JA01L | 250 шт. | від 13.3 грн 1+: 13.3 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM31C5C1H104JA01L | 4954 | від 13.66 грн 1+: 13.66 грн10+: 9.69 грн50+: 7.98 грн100+: 7.35 грн233+: 4.12 грн639+: 3.9 грн10000+: 3.83 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GRM31C5C1H104JA01L | 57121 | від 30.77 грн 1+: 30.77 грн10+: 15.18 грн100+: 13.64 грн500+: 11.33 грн1000+: 10.49 грн2000+: 9.44 грн4000+: 8.6 грн10000+: 7.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GRM31C5C1H104JA01L | 61317 | від 34.97 грн 1+: 34.97 грн10+: 21.05 грн50+: 15.74 грн100+: 14.1 грн500+: 11.33 грн1000+: 10.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
