
GRM31CR61A476ME15L
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
GRM31CR61A476ME15L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM31CR61A476ME15L.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 9.5 до 47.98 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 10 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 47 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Voltage - Rated: | 10V |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Temperature Coefficient: | X5R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| GRM31CR61A476ME15L | 3740 шт. | від 9.5 грн 1+: 9.5 грн | Filur | Купити |
| GRM31CR61A476ME15L | 2 шт. | від 15.91 грн 1+: 15.91 грн | SEA | Купити |
| GRM31CR61A476ME15L | 2 | від 44.79 грн 1+: 44.79 грн10+: 44.31 грн100+: 42.95 грн1000+: 40.69 грн | Liven | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM31CR61A476ME15L | 527674 | від 25.88 грн 1+: 25.88 грн10+: 15.39 грн50+: 11.3 грн100+: 10.06 грн500+: 7.95 грн1000+: 7.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| GRM31CR61A476ME15L | 260181 | від 25.88 грн 1+: 25.88 грн10+: 11.33 грн100+: 10.07 грн500+: 7.97 грн1000+: 7.34 грн2000+: 6.5 грн4000+: 5.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GRM31CR61A476ME15L | 2254 | від 47.98 грн 1+: 47.98 грн10+: 23.57 грн50+: 14.62 грн92+: 10.49 грн251+: 9.93 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
