Зображення корпусу уточнюється
GRM55DR73A104KW01L
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
GRM55DR73A104KW01L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 2220 (5750 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників GRM55DR73A104KW01L.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 22.18 до 71.65 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 2220 (5750 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Drain-Source Voltage: | 1000 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 0.1 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 2220 (5750 Metric) |
| Thickness (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Voltage - Rated: | 1000V (1kV) |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Temperature Coefficient: | X7R |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| GRM55DR73A104KW01L | 75 | від 22.18 грн 1+: 22.18 грн | Eurocom Components | Купити |
| GRM55DR73A104KW01L | 8 | від 27.26 грн 1+: 27.26 грн | vdmais | Купити |
| GRM55DR73A104KW01L | 139 шт. | від 32.1 грн 1+: 32.1 грн | IntCom | Купити |
| GRM55DR73A104KW01L | 2000 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| GRM55DR73A104KW01L | 547 | від 58.3 грн 1+: 58.3 грн10+: 32.1 грн500+: 27.04 грн1000+: 24.09 грн2000+: 22.69 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| GRM55DR73A104KW01L | 5449 | від 58.72 грн 1+: 58.72 грн10+: 32.31 грн50+: 25.08 грн63+: 15.52 грн171+: 14.68 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| GRM55DR73A104KW01L | 6534 | від 71.65 грн 1+: 71.65 грн10+: 45.59 грн50+: 35.46 грн100+: 32.33 грн500+: 27.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
