Зображення корпусу уточнюється
LXRW19V330-050
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
LXRW19V330-050 — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LXRW19V330-050.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 59.56 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Features: | Voltage Tuning |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Size / Dimension: | 0.051" L x 0.035" W (1.30mm x 0.90mm) |
| Capacitance Range: | 16.5 ~ 33pF |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LXRW19V330-050 | 2938 | від 59.56 грн 1+: 59.56 грн10+: 37.49 грн50+: 28.91 грн100+: 26.26 грн500+: 21.79 грн1000+: 20.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
