MAL205857103E3 — де купити
MAL205857103E3 — електронний компонент виробника Vishay / BC Components, категорія Capacitors. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAL205857103E3.
Manufacturer
Vishay / BC Components
Category
Capacitors
Package
Уточнюється
Datasheet
Основні характеристики
| Ratings: | - |
|---|---|
| Rds(on): | 46 mOhm |
| Packaging: | Bulk |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 10000 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Polarization: | Polar |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Rated: | 40 V |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Drain-Source Voltage: | 40 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 46mOhm @ 100Hz |
Де купити
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Mouser | 75 | 1352.64 грн | 3 wks | Купити |
| Digi-Key | 484 | 1351.94 грн | 3 wks | Купити |
| Filur | 2 шт. | 840.7 грн | 0 wks | Купити |