Зображення корпусу уточнюється
NFE61PT181B1H9L
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
NFE61PT181B1H9L — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників NFE61PT181B1H9L.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 42.15 до 46.37 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Technology: | LC (T-Type) |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Low Pass |
| Values: | C = 180pF |
| Current: | 2 A |
| Applications: | General Purpose |
| Filter Order: | 3rd |
| ESD Protection: | No |
| Voltage - Rated: | 50V |
| Number of Channels: | 1 |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| NFE61PT181B1H9L | 3160 | від 42.15 грн 1+: 42.15 грн10+: 29.93 грн100+: 26.2 грн500+: 24.66 грн1000+: 23.18 грн2500+: 22.27 грн5000+: 20.37 грн10000+: 18.13 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| NFE61PT181B1H9L | 4767 | від 46.37 грн 1+: 46.37 грн10+: 37.52 грн25+: 34.62 грн50+: 32.56 грн100+: 30.61 грн250+: 28.23 грн500+: 26.55 грн1000+: 24.98 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
