
NFM21PC105B1C3
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
NFM21PC105B1C3 — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників NFM21PC105B1C3.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 3.31 до 26.6 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 16 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Feed Through |
| Current: | 4 A |
| Rds(on): | 20 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 1 µF |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Voltage - Rated: | 16V |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 20mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| NFM21PC105B1C3D | 7784 | від 3.31 грн 1+: 3.31 грн | vdmais | Купити |
| NFM21PC105B1C3D | 2 шт. | від 12.1 грн 1+: 12.1 грн10+: 9.68 грн100+: 8.71 грн1000+: 7.74 грн | Віаком | Купити |
| NFM21PC105B1C3D | 3478 шт. | від 26.6 грн 1+: 26.6 грн | Filur | Купити |
| NFM21PC105B1C3 | 36 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| NFM21PC105B1C3D | 5475 | від 7.95 грн 1+: 7.95 грн10+: 5.86 грн100+: 4.96 грн331+: 2.91 грн909+: 2.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| NFM21PC105B1C3D | 160044 | від 9.11 грн 1+: 9.11 грн10+: 5.96 грн100+: 5.19 грн500+: 4.9 грн1000+: 4.62 грн4000+: 3.99 грн8000+: 3.85 грн24000+: 3.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| NFM21PC105B1C3D | 99955 | від 9.11 грн 1+: 9.11 грн10+: 7.15 грн25+: 6.56 грн50+: 6.17 грн100+: 5.79 грн250+: 5.35 грн500+: 5.03 грн1000+: 4.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
