
NFM21PC474R1C3
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
NFM21PC474R1C3 — електронний компонент виробника Murata Electronics, категорія Capacitors. Корпус: 0805. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників NFM21PC474R1C3.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 2.79 до 9.8 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | Murata Electronics |
|---|---|
| Корпус: | 0805 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 16 V |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 4000 |
| Type: | Feed Through |
| Current: | 2 A |
| Rds(on): | 30 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 0.47 µF |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Voltage - Rated: | 16V |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 30mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| NFM21PC474R1C3D | 496 | від 2.79 грн 1+: 2.79 грн | vdmais | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 20 | від 2.84 грн 1+: 2.84 грн | vdmais | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 71 | від 3.36 грн 1+: 3.36 грн | vdmais | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 140 шт. | від 4.39 грн 1+: 4.39 грн10+: 3.51 грн100+: 3.16 грн1000+: 2.81 грн | Віаком | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 15750 шт. | від 5.24 грн 1+: 5.24 грн | SEA | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 25 | від 6.05 грн 1+: 6.05 грн | vdmais | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 505 шт. | від 9.8 грн 1+: 9.8 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| NFM21PC474R1C3D | 3673 | від 6.56 грн 1+: 6.56 грн10+: 5.07 грн100+: 4.14 грн343+: 2.8 грн943+: 2.65 грн8000+: 2.61 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 45825 | від 9.11 грн 1+: 9.11 грн10+: 7.29 грн25+: 6.7 грн50+: 6.29 грн100+: 5.91 грн250+: 5.45 грн500+: 5.12 грн1000+: 4.82 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| NFM21PC474R1C3D | 29204 | від 9.11 грн 1+: 9.11 грн10+: 6.31 грн100+: 5.47 грн500+: 5.19 грн1000+: 4.83 грн2000+: 4.69 грн4000+: 3.64 грн8000+: 3.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
