
PM-5R0H105-R
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
PM-5R0H105-R — електронний компонент виробника Eaton Electronics, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can, Horizontal. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PM-5R0H105-R.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 788.4 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Eaton Electronics |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can, Horizontal |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 60°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 100 |
| Rds(on): | 200 mOhm |
| Tolerance: | -20%, +80% |
| Capacitance: | 1 F |
| Termination: | PC Pins |
| Lead Spacing: | 0.465" (11.80mm) |
| Package / Case: | Radial, Can, Horizontal |
| Voltage - Rated: | 5 V |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 200mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
