
SLPX103M063E9P3
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
SLPX103M063E9P3 — електронний компонент виробника Cornell Dubilier Knowles, категорія Capacitors. Корпус: Radial, Can - Snap-In. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SLPX103M063E9P3.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 565.84 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Cornell Dubilier Knowles |
|---|---|
| Корпус: | Radial, Can - Snap-In |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 63 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Bulk |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Rds(on): | 40 mOhm |
| Tolerance: | ±20% |
| Capacitance: | 10000 µF |
| Applications: | General Purpose |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Polarization: | Polar |
| Voltage - Rated: | 63 V |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Ripple Current @ Low Frequency: | 5.78 A @ 120 Hz |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SLPX103M063E9P3 | 3782 | від 565.84 грн 1+: 565.84 грн10+: 399.09 грн50+: 330.27 грн100+: 308.6 грн500+: 271.4 грн1000+: 259.71 грн2500+: 247.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SLPX103M063E9P3 | 16 | від 565.84 грн 1+: 565.84 грн10+: 402.87 грн50+: 311.25 грн100+: 309.85 грн500+: 302.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
