
T491A335K006AT
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
T491A335K006AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491A335K006AT.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 26.69 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 8 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 3.3 µF |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
