Зображення корпусу уточнюється
T491D225K050AT
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
T491D225K050AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491D225K050AT.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 130.57 до 187.43 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 2.5 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 2.2 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.5Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T491D225K050AT | 1000 | від 130.57 грн 1+: 130.57 грн10+: 108.81 грн16+: 61.78 грн43+: 58.27 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T491D225K050AT | 3565 | від 157.25 грн 1+: 157.25 грн10+: 110.92 грн50+: 94.77 грн100+: 82.13 грн500+: 71.6 грн1000+: 70.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491D225K050AT | 8795 | від 187.43 грн 1+: 187.43 грн10+: 129.03 грн50+: 105.76 грн100+: 98.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
