Зображення корпусу уточнюється
T491D475K050AT
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
T491D475K050AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491D475K050AT.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 58.23 до 124.33 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 1.4 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 4.7 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.4Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| T491D475K050AT | 309 | від 58.23 грн 1+: 58.23 грн | Eurocom Components | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T491D475K050AT7280 | 2515 | від 104.66 грн 1+: 104.66 грн10+: 57.11 грн100+: 51.98 грн500+: 44.11 грн1000+: 41.51 грн2500+: 40.95 грн5000+: 37.79 грн10000+: 36.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491D475K050AT7280 | 1806 | від 108.18 грн 1+: 108.18 грн10+: 71.65 грн50+: 57.05 грн100+: 52.54 грн500+: 44.92 грн1000+: 42.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| T491D475K050ATAUTO | 1241 | від 114.5 грн 1+: 114.5 грн10+: 61.67 грн100+: 56.97 грн500+: 53.31 грн1000+: 49.31 грн2500+: 47.48 грн5000+: 45.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491D475K050ATAUTO | 524 | від 118.01 грн 1+: 118.01 грн10+: 78.67 грн50+: 62.92 грн100+: 58.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| T491D475K050AT | 917 | від 120.33 грн 1+: 120.33 грн10+: 72.56 грн22+: 45.31 грн59+: 42.85 грн1000+: 42.57 грн2000+: 41.94 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T491D475K050AT | 17224 | від 124.33 грн 1+: 124.33 грн10+: 82.96 грн50+: 66.55 грн100+: 61.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| T491D475K050AT | 305 | від 124.33 грн 1+: 124.33 грн10+: 66.59 грн100+: 61.53 грн500+: 52.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
