Зображення корпусу уточнюється
T491D477K006AT
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
T491D477K006AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491D477K006AT.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 110.03 до 327.98 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 400 mOhm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 470 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Manufacturer Size Code: | D |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 400mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
