Зображення корпусу уточнюється
T491D686K020AT
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
T491D686K020AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491D686K020AT.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 127.14 до 143.3 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 700 mOhm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 68 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 20 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 700mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| T491D686K020AT | 63 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T491D686K020AT | 313 | від 127.14 грн 1+: 127.14 грн10+: 87.8 грн17+: 57.6 грн46+: 54.09 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T491D686K020AT | 749 | від 143.3 грн 1+: 143.3 грн10+: 96.94 грн50+: 77.97 грн100+: 72.35 грн500+: 62.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491D686K020AT | 231 | від 143.3 грн 1+: 143.3 грн10+: 96.44 грн50+: 77.93 грн100+: 72.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
