Зображення корпусу уточнюється
T491E477K006AT
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
T491E477K006AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2824 (7260 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491E477K006AT.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 434.35 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2824 (7260 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 400 mOhm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 470 µF |
| Package / Case: | 2824 (7260 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.150" (3.80mm) |
| Manufacturer Size Code: | E |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 400mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T491E477K006AT | 537 | від 434.35 грн 1+: 434.35 грн10+: 317.89 грн50+: 271.63 грн100+: 257.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
