Зображення корпусу уточнюється
T491X226K050AT
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
T491X226K050AT — електронний компонент виробника KEMET, категорія Capacitors. Корпус: 2917 (7343 Metric). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T491X226K050AT.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 354.8 до 490.5 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | KEMET |
|---|---|
| Корпус: | 2917 (7343 Metric) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 50 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 600 mOhm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 22 µF |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 600mOhm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| T491X226K050AT | 190 шт. | від 354.8 грн 1+: 354.8 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T491X226K050AT | 1003 | від 370.67 грн 1+: 370.67 грн5+: 238.24 грн12+: 224.93 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| T491X226K050AT7280 | 57 | від 398.7 грн 1+: 398.7 грн10+: 279.58 грн50+: 241.04 грн100+: 229.83 грн2000+: 229.83 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491X226K050AT | 57 | від 431.64 грн 1+: 431.64 грн10+: 309.71 грн50+: 274.68 грн100+: 264.17 грн500+: 227.03 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491X226K050ATAUTO | 1707 | від 442.85 грн 1+: 442.85 грн10+: 324.71 грн50+: 277.66 грн100+: 263.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| T491X226K050ATAUTO | 1569 | від 443.55 грн 1+: 443.55 грн10+: 325.13 грн50+: 278.18 грн100+: 263.47 грн500+: 238.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T491X226K050AT | 12922 | від 490.5 грн 1+: 490.5 грн10+: 362.27 грн50+: 311.23 грн100+: 295.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
