
TAJA106K006RNJ
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
TAJA106K006RNJ — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 1206. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TAJA106K006RNJ.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 4.16 до 81.42 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 1206 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6.3 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 4 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 10 µF |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Voltage - Rated: | 6.3 V |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 4Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TAJA106K006RNJ | 19 шт. | від 4.16 грн 100+: 4.16 грн1000+: 3.9 грн5000+: 3.64 грн | Віаком | Купити |
| TAJA106K006RNJ | 1 шт. | від 4.62 грн 1+: 4.62 грн | SEA | Купити |
| TAJA106K006RNJ | 1762 | від 4.85 грн 1+: 4.85 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TAJA106K006RNJ | 104164 | від 47.73 грн 1+: 47.73 грн10+: 32.08 грн100+: 21.9 грн500+: 17.9 грн1000+: 16.56 грн2000+: 14.11 грн4000+: 13.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TAJA106K006RNJ | 86668 | від 81.42 грн 1+: 81.42 грн10+: 52.43 грн50+: 41.09 грн100+: 37.59 грн500+: 31.68 грн1000+: 29.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
