
TAJB106K025RNJ
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
TAJB106K025RNJ — електронний компонент виробника KYOCERA AVX, категорія Capacitors. Корпус: 1210. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TAJB106K025RNJ.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 17.99 до 49.38 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | KYOCERA AVX |
|---|---|
| Корпус: | 1210 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Molded |
| Rds(on): | 2.5 Ohm |
| Tolerance: | ±10% |
| Capacitance: | 10 µF |
| Package / Case: | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Voltage - Rated: | 25 V |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.5Ohm |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TAJB106K025RNJ | 32 | від 17.99 грн 1+: 17.99 грн | vdmais | Купити |
| TAJB106K025RNJ | 7 шт. | від 39.9 грн 1+: 39.9 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TAJB106K025RNJ | 32594 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 25.22 грн50+: 19.04 грн100+: 17.13 грн500+: 13.9 грн1000+: 12.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TAJB106K025RNJ | 6688 | від 48.47 грн 1+: 48.47 грн10+: 32.87 грн100+: 22.27 грн500+: 18.33 грн1000+: 16.86 грн2000+: 15.24 грн4000+: 14.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TAJB106K025R | 5193 | від 49.38 грн 1+: 49.38 грн5+: 40.53 грн10+: 35.19 грн50+: 24.3 грн61+: 15.95 грн166+: 15.03 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Capacitors
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
